Duşakabin Tamir Servis

duşakabin tamiri, duşakabin servisi, duş teknesi, duşakabin ve banyo küvetlerinden su sızıntısı, duşakabin giderlerinin tıkanması, yerinden çıkması yada boruların deforme olması, duşakabin rulman ve tekerlerinin kırılması, duşakabin camlarının ve mikanın çatlaması kırılması, bağlantı profillerinin yerinden çıkması, menteşe ve bağlantı elemanlarının aşınması kırılması,  sultanbeyli, pendik, kartal, samandıra, kaynarca, kurtköy, tuzla, topselvi, dolayoba, velibaba, kurfalı, taşlıbayır, gözdağı, yakacık, maltepe, kadıköy, İstanbul

Duşakabin, duş teknesi, banyo küveti banyolarımızın vazgeçilmez aksesuarları arasından yeralmaktadır. Duşkabin ve diğer banyo aksesuarları zaman içerisinde veya kullanıma bağlı olarak bazı problemler oluşmasına sebep olur ve tamir, bakım onarıma ihtiyaç duyar. DUŞASERVİS hizmetimiz ile duşakabinlerinizin bakım onarım ve tamirlerini ekonomik olarak yapıyoruz.

Duşakabinlerde görülülen en sık sorunlardan bazıları; duş teknesi, duşakabin ve banyo küvetlerinden su sızıntısı, duşakabin giderlerinin tıkanması, yerinden çıkması yada boruların deforme olması, duşakabin rulman ve tekerlerinin kırılması, duşakabin camlarının ve mikanın çatlaması kırılması, bağlantı profillerinin yerinden çıkması, menteşe ve bağlantı elemanlarının aşınması kırılması vs. dir.

Banyo Yenileme

Banyo yenileme, dekorasyon projeleri için müşterilerimize güvenilir,kaliteli, uygun maliyetli ve uzun ömürlü çözümler sağlıyoruz.

  • Duşakabin Tamiri
  • Duşakabin cam değişimleri
  • Duşakabin Mika değişimi
  • Su izolasyonu
  • Duşakabin rulman ve tekerlerinin
  • Duşakabin Yenilemesi